Maj 25 2020 23:55:46   
Nawigacja
SOSW Miedzyrzecz
  Strona Główna
  Dyrekcja
  Nauczyciele-Wychowa.
  Wychowawcy klas i grup przedszkolnych
  Administracja
  Pracownicy obsługi
  Psycholog
  Logopeda
  Pedagog
  godziny pracy psychologa i pedagoga
  Galeria
  Szukaj

Informacje
  Zarządzenie - Przedszkole !!!
  Statut szkoły
  Lokalizacja
  Plan Lekcji 2019/2020
  Kalendarz roku szkolnego 2019/2020
  Projekt
  Dodatkowe dni wolne

Flash Zegar
Cytat..
"Bardziej ciekawi nas znaczenie snow nie rzeczy, ktore widzimy, budzac sie." - DIOGENES
Wizyta u przyjaciół w Andrésy.
W dniach 29.04-04.05. 2012 roku w ramach wymiany partnerskich miast byliśmy z wizytą u przyjaciół z Andrésy.
W pierwszym dniu naszego pobytu odbywały się zajęcia edukacyjno – pedagogiczne w Instytucie Medycznym w Andrésy. W dniu następnym zwiedzaliśmy Paryż. W Stolicy Francji zobaczyliśmy miedzy innymi Bazylikę Sacré-Coeur, dzielnicę Montmarttre, następnie przejazd na Trocadero z widokiem na Wieżę Eiffl’a i Pola Marsowe. Zwiedzając Paryż odbył się również nocny przejazd stateczkiem po Sekwanie, a także przejazd przez Plac Zgody oraz Pola Elizejskie.
W następnych dniach czekało na nas nie mniej atrakcji miedzy innymi rozgrywki sportowe – gra w golfa, spotkanie z merem i spacery wzdłuż Sekwany. Spędziliśmy także dzień w Wersalu – gdzie zwiedzaliśmy komnaty króla i królowej oraz galerie lustrzaną. Po południu zwiedziliśmy ogrody.


>>>więcej zdjęć w galerii

Dzień Unii Europejskiej
W dniu 21.03.2012 roku obchodziliśmy Dzień Unii Europejskiej. Klasy miały możliwość zaprezentowania wylosowanych przez siebie krajów UE.

>>>kliknij.. więcej zdjęć w galerii

III Przegląd Twórczości Kolędniczej i Jasełkowej
12. 01.2012 w naszym Ośrodku odbył się III Przegląd Twórczości Kolędniczej i Jasełkowej

>>>kliknij.. więcej zdjęć w galeriiDofinansowanie
Dofinansowanie na zakup odzieży zimowej z Banku BZW BK w ramach akcji charytatywnej "Bank Dziecięcych Uśmiechów"Mikołajowe Kolędowaniezapraszamy do galerii
Spotkania z poezją
"Nie bądź pewny, że czas masz..."
24 listopada w sali gimnastycznej SOSW odbyło się spotkanie poetycko - muzyczne poświęcone Zaduszkom.
Uczniowie recytowali utwory poetycki m in. Ks. J. Twardowskiego, A. Asnyka st. Wyspiańskiego i wysłuchali utwory z repertuaru Cz. Niemena, T. Woźniaka, M. Rodowicz. Spotkanie miało na celu zastanowienie się nad naszym życiem, postępowaniem i zadumy nad naszym życiem.


>>>kliknij.. więcej zdjęć w galerii
Jestem bezpieczny na drodze
W dniu 9 listopada w naszym Ośrodku odbył się happening o nazwie "Jestem bezpieczny na drodze". galeria


Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w konkursach plastycznych oraz sprawdzających znajomość przepisów ruchu drogowego.Zaproszeni Policjanci z międzyrzeckiej Komendy Powiatowej Policji, przedstawili oraz przypomnieli w jaki sposób powinnyśmy zachować się na drodze, aby uniknąć zagrożeń jakie czyhają na uczestników ruchu drogowego.

Turnus rehabilitacyjny w Niechorzu
Uczniowie naszego Ośrodka uczestniczyli w turnusie rehabilitacyjnym w Niechorzu w terminie od 08.09-16.09.2011 zorganizowanym w ramach projektu "Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez PCPR MiędzyrzeczWizyta młodzieży z Andresy
W maju bieżącego roku nasz Ośrodek w ramach wymiany miast partnerskich odwiedziła młodzież z Andresy. Uczniowie wspólnie zwiedzali ziemię międzyrzecką, byli m.in. na zamku, w muzeum, Ratuszu zwiedzali również Międzyrzecki Rejon Umocniony, klasztor w Paradyżu byli w Rokitnie czy Domu Kultury. Nie zabrakło też innych atrakcji takich jak spływ kajakowy rzeką Obrą.Dzień Patrona
W dniu 25.05.2011 w naszym Ośrodku odbył się Dzień Patrona. Całość uroczystości zaczęła się od obejrzenia prezentacji multimedialnej o patronce naszej szkoły. Uczniowie szkoły podstawowej zaprezentowali scenki różnych baśni, a uczniowie gimnazjum " Balladyny" Juliusza Słowackiego. Następnie obejrzeliśmy występy szkolnej grupy tanecznej. Odbył się także konkurs wiedzy o naszej patronce Marii Konopnickiej, w którym uczniowie popisali się ogromną wiedzą.
Turniej Piłki Nożnej
Dnia 19.05. 2011 roku na boisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Wypoczynku w Międzyrzeczu odbył się
XI Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej w Ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

Cel Imprezy: Rozpowszechnienie idei Olimpiad Specjalnych, Popularyzacja piłki nożnej wśród osób niepełnosprawnych intelektualnie.Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Losowa fotografia
Wydarzenia
PonWtŚrCzwPiSoNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Copyright by Bzycerz & Zuko 02.04.2009